Wynajem busów

Świadczymy wynajem busów i autokarów w Warszawie a także dla klientów z okolicznych miejscowości. Z nami podróżowanie wchodzi na zupełnie nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa! Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom dostarczyć usługi na wysokim poziomie i w konkurencyjnych cenach, dlatego możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi referencjami.

Oferujemy wynajem mikrobusów i wynajem autokaru do podróży na terenie Warszawy oraz poza nią. Nasze usługi są wybierane przez klientów indywidualnych, firmy i instytucje – na wycieczki po stolicy, ogólnokrajowe i międzynarodowe. Transport z nami jest zawsze bezpieczny, wygodny i komfortowy, odbywa się w przyjemnej atmosferze i jest dopasowany indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy elastyczni co do negocjacji cen usług.

W BUSY JJ istnieje możliwość wynajmu busów z kierowcą potrafiącym posługiwać się językiem angielskim i włoskim – zapraszamy do nas klientów obcojęzycznych!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wynajmu busów i autokarów w BUSY JJ!
Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem busa na dowolną okazję, skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na propozycje! Czekają na Ciebie atrakcyjne warunki!

NASZE BUSY

Mercedes Sprinter VIP

Mercedes Vito

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

Mercedes Viano

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

Mercedes Viano

Najczęściej zadawane pytania

Jak można uzyskać ofertę na przewóz osób busem / wynajem busa na terenie Warszawy, Polski i Europy ?

Ofertę można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 501 018 074, wysyłając SMS z zapytaniem na numer 501 018 074 lub maila z zapytaniem na adres biuro@busyjj.waw.pl W treści zapytania prosimy napisać, czego przewóz dotyczy np. Jestem zainteresowany przewozem 6 osób/wynajmem busa na 6 osób w terminie 24 czerwca roku 2019, na terenie Warszawy. Najszybciej można uzyskać ofertę przewozu osób / wynajmu busa, dzwoniąc pod numer 501 018 074.

Ile osób może zabrać bus?

Posiadamy w swojej ofercie busy umożliwiające na przewóz maksymalnie 20 pasażerów plus kierowca oraz przewóz 4 osób plus kierowca 

Czy można wynająć busa bez kierowcy na przewóz po Warszawie, Polsce i Europie?

Busa można wynająć tylko z kierowcą 

Czy podczas jazdy podróżującym pasażerom przysługuje ubezpieczenie?

Tak, realizując przewóz osób / wynajmując busa z kierowcą na terenie Warszawy, Polski i Europy, każdemu pasażerowi przysługuje polisa ubezpieczeniowa NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków)

Czy do busa można zabrać bagaż ?

Tak, pasażerowie mogą ze sobą zabrać bagaż. Z racji na ograniczoną powierzchnię bagażową, prosimy o potwierdzenie wymiarów i ilości większych walizek, które chcecie Państwo zabrać ze sobą.

Czy w busach można ładować laptopa lub telefon ?

W zależności od wybranego busa, są one wyposażone w gniazdka 220V i/lub gniazda USB.

W jaki sposób można opłacić przejazd?
 • Płatność można uiścić przelewem lub gotówką. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 018 074
Czy realizujecie wyjazdy za granicę?
 • Tak, realizujemy wyjazdy na terenie Europy
Czy możliwy jest przewóz osoby niepełnosprawnej?
 • Oczywiście, o ile osoba niepełnosprawna nie posiada przeciwwskazań do jazdy samochodem.
Czy w podróż busem można zabrać zwierzaka?
 • W wyjątkowych sytuacjach istnieje taka możliwość, W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 018 074
Czy można przewozić sprzęt jak np. wózek dziecięcy, wózek inwalidzki lub rower?
 • Tak, istnieje możliwość przewozu większego sprzętu. Prosimy jednak o kontakt w celu ustalenia szczegółów
Czy oferujecie Państwo transfery po Warszawie?
 • Tak, oferujemy usługę transferu busem dla grup wieloosobowych, na terenie Warszawy i okolic (transfer z lotniska do hotelu, z lotniska na dworzec kolejowy itp.)
Czy oferujecie Państwo usługę zwiedzania Warszawy?
 • Tak, oferujemy usługę zwiedzania Warszawy dla grup polskich i obcojęzycznych. Istnieje możliwość ustalenia programu zwiedzania oraz organizacja zwiedzania wraz z naszym przewodnikiem.
Czy możliwy jest wynajem busa w Warszawie, z kierowcą posługującym się językiem obcym. Czy obsługujecie Państwo grupy obcojęzyczne?
 • Tak, nasi kierowcy posługują się językami obcymi i dzięki temu możliwe jest swobodne podróżowanie po Warszawie, Polsce i Europie.
Czy podczas podróży można wygodnie spać?
 • Dzięki obrotowym fotelom, posiadającym odpowiednie regulacje, możliwe jest ustawienie ich dogodnej pozycji i spanie podczas podróży.
Jak można ustalić trasę przejazdu?
 • Trasę przejazdu można ustalić mailowo lub telefonicznie
Czy trzeba z góry ustalić wszystkie postoje, jak np. postój na toaletę, czy postój posiłek?
 • W celu oszacowania kosztów przejazdu trzeba podać cel podróży, czas trwania i jej szacunkowy przebieg. Nie jest konieczne dokładne ustalanie trasy przejazdu
Czy trzeba z góry ustalić trasę przejazdu?
 • W celu oszacowania kosztów przejazdu trzeba podać cel podróży, czas trwania i jej szacunkowy przebieg. Nie jest konieczne dokładne ustalanie trasy przejazdu
Czy można zmienić w trakcie przejazdu jego trasę?
 • Po ustaleniu trasy przejazdu, istnieje możliwość jej późniejszej modyfikacji na życzenie zamawiającego.
Czy wystawiacie Państwo faktury za wykonywane usługi?
 • Tak, nasza firma wystawia faktury na realizowane przez nas usługi.
Czy podczas dłuższego wyjazdu trzeba opłacić nocleg kierowcy?
 • Jeżeli wyjazd jest kilkudniowy, to należy uzgodnić zasady, na jakich kierowca będzie nocował wraz z wycieczką. Klient może we własnym zakresie zapewnić kierowcy nocleg, lub do kosztów wynajmu zostanie dodany koszt zakwaterowania kierowcy
Jak dbacie Państwo o bezpieczeństwo pasażerów? Jakie zabezpieczenia posiadają pojazdy?
 • Wszystkie pojazdy znajdujące się w naszej flocie, są sprawne technicznie, są na bieżąco sprawdzane i serwisowane. Wyposażone są w systemy ABS, pasy bezpieczeństwa oraz poduszki powietrzne
Czy Państwa kierowcy posiadają doświadczenie przy przewozie osób busem na terenie Warszawy, Polski i Europy?
 • Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozie osób w Warszawie, na terenie Polski i Europy. Pracujemy zgodnie z przepisami, wymogami oraz zdrowym rozsądkiem. Powierzając nam realizację usługi przewozu, możecie się czuć Państwo bezpiecznie.

Darmowa i szybka wycena - wyślij zapytanie

8 + 4 =

Busy JJ – wynajem busów z kierowcą – Warszawa

Gwarancja zadowolenia
i najwyższej jakości