wynajem busÓW

Świadczymy wynajem busów i autokarów w Warszawie a także dla klientów z okolicznych miejscowości. Z nami podróżowanie wchodzi na zupełnie nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa! Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom dostarczyć usługi na wysokim poziomie i w konkurencyjnych cenach, dlatego możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi referencjami.

Oferujemy wynajem mikrobusów i wynajem autokaru do podróży na terenie Warszawy oraz poza nią. Nasze usługi są wybierane przez klientów indywidualnych, firmy i instytucje - na wycieczki po stolicy, ogólnokrajowe i międzynarodowe. Transport z nami jest zawsze bezpieczny, wygodny i komfortowy, odbywa się w przyjemnej atmosferze i jest dopasowany indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy elastyczni co do negocjacji cen usług.

W BUSY JJ istnieje możliwość wynajmu busów z kierowcą potrafiącym posługiwać się językiem angielskim i włoskim - zapraszamy do nas klientów obcojęzycznych!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wynajmu busów i autokarów w BUSY JJ!

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem busa na dowolną okazję, skontaktuj się z nami!Jesteśmy otwarci na propozycje! Czekają na Ciebie atrakcyjne warunki!